Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vegim Furra - Gotën E Kam Thy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ulem nē tokēn e thar
Dorēn mbi tē e mbaj
Nuk e di a tē buzqesh
Apo pēr ty tē qaj
Tē kērkova dashurin
Lumturin ta marr nga ti
Mē dhurove dhe
E varrin ma hape ti

Refreni: Goten e kam thy aty ku buzēt
I vendose ti
Reobat i kam shky se tē preken ty
Asgjē tjeter nuk kērkova
Veq pak dashuri
E ku ta gjej kur un stē kam ty

N’dashuri i dehur jam
Rrugve eci si i marr
Kērkoj njē der tē hyj
Por gjitha mē jan mbyll
Tē kērkova dashurin
Lumturin ta marr nga ti
Mē dhurove dhe
E varrin ma hape ti
Vegim Furra
Publikimi: 24/11/2023
Video Produksioni: Dream Films
Produced By G-Record
Soprano Sax: Dardan GjinolliVegim Furra - Gotën E Kam Thy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gotën E Kam Thy".
3. Video është e këngës "Gotën E Kam Thy", por nuk këndohet nga Vegim Furra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vegim Furra:


Komente 0