Vehbi Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Vehbi Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në vitin 2015, Vehbi Berisha & Fjolla Berisha publikojnë albumin "Atmosfera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elderin Dekaj

Tonin Uldedaj

Adem Barbullushi

Istref Zaraj

Lirim Hoxha

Gjin Shani

Artur Matia

Xhelal Juka

Bardhok Mehmeti

Viktor Paloka


Tags: Vehbi Berisha

Krijo Një Kartolinë