Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Alimusaj - Kiss Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss Me".
3. Video është e këngës "Kiss Me", por nuk këndohet nga Vellezerit Alimusaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Alimusaj - Kiss Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/07/2017

2017-07-02T15:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kiss Me" kënduar nga Vellezerit Alimusaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Alimusaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Meri - Kiss Me

Yjet bashke i numerojme,numerojme
zemer luajm,luajm
Yjet fjalet vizatojn,vizatojn
zemer te dua,te dua

Love me,love me,love me now
Just love me now
cause you are my heart (2x)

Jetoi mbi re, mbi re
emrin tend sa her permend
Fluturoi mbi re, mbi re
dashurin sa her ta ndiej

Me ty shkoi ne tjeter bote,tjeter bote
zemer thua,thua
Pafundsia na bashkon,na bashkon
zemer thua,thua

Love me,love me,love me now
Just love me now
cause you are my heart (2x)

Jetoi mbi re, mbi re
emrin tend sa her permend
Fluturoi mbi re, mbi re
dashurin sa her ta ndiej (2x)

Granit Ahmeti & Dardan Ahmeti - Kiss Me

Granit dhe Dardan kanë publikuar para disa dite këngën e tyre më të re “Kiss Me”, një këngë që ngadalë po bëhet një hit veror
Graniti ka disa vite që merret me muzikë dhe ka të publikuara disa projekte deri më tani, të cilat dëshmojnë profesionalizëm të lartë, e jo vetëm.

Dardani me muzikë ka filluar qe një vit e gjysmë, dhe deri më tani ka realizuar dy videoklipe së bashku me Granitin, kurse ky është projekti i tretë që e kanë bërë bashkëpunim, por me i veçanti dhe më i rëndësishmi që pretendohet ti hap dyert e suksesit djemve.

Teksti i projektit “KISS ME” është bërë nga Petro Xhori, ndërsa muzika është punuar nga Irkenc Hyka, me videoklip të “MARVIN FILMS”.

Kënga është publikuar në kanalin e ArkivaShqip, ndërsa si Music Manager i komplet këtij projekti është, Labinot Nuraj,

Uragani - Kiss Me

Pjesa 1 :

Muna Me Than Qe Repin Shqip Un e Rinisa
Muj t'Thom Tash Bonu Gati Se Ktu Bomben e Kurdisa
Na Nuk Lexojm Lektyra Po Jau Deformojna Ftyrat
Kur Ka Bo Ky Agji Rep Ti n'Shpi i Bojshe Detyrat
Un si Kqyri Punt e Huja Un i Kqyri Punt e Mija
Sa Dush ti Qiti Zhvillat Po Ty Po t'Mungon Dija
Qdo i Dyti Ma i Sert
Ma i Sert e Ma i Shtrejt
Shitet Mangup n'Internet
Po Kur te Nxa Live Ja Qi Kejt
s'Kom Qka Livdohna Tavnikun e Kom Me Veti
Vet i 20ti s'Mun Na Nxan As Shteti
s'Kom Qka Livdohna Gjith Hekrin e Maj Me Veti
s'Ma Nin Kush Je ti Un Kryt Ta Heki
Qa Ta Merr Menja a Ta Man Tash Me Provu
Qa Ta Merr Menja Tash a Pasna Deshtu
Qa Ta Merr Menja Edhe Sa Ki Me Jetu
Ti Ki Me Shku Ki Mu Shu Ki Mu Harru

Pjesa 2:

Apet Po Thom Repin Shqip Un e Rinisa
Hey Bonu Gati Se Ktu Keni Pun Me Bisha
s'Jeni Per Dissa Shkoni Per Missa
A Po KapishaA Na Jena Nisha
Mjafton Me Than Agji s'Ju Ka Konkurent
Deshta Me Than Qe Per Rep Ktu Ka Ma t'3nt
e Sa Per Ferrka Dine Qe Knej Ka Ma t'Sert
Na s'Jena Vet KshtuQe Palone Krejt
Ju Po Harroni Repi Shqip O Pron e Jona
Pak Me Nau Tek Industrin e Bllokojna
Pak Me Nau Tek Me Dasht i Bojna Miljonat
Pak Me Nau Tek Me Dasht Njo Ka Njo Ju Rrxojna

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Alimusaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë