Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezërit Alimusaj - Nafaka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Spo di un si t' ja boj, ksaj zemren t' ja fitoj
Me raki e me duhan, krejt i kisha lan
Nga po vjen e nga po shkon, boom po bon me stilin tend
Ah dashnia keq ka prek, e spo muj me fjet

Refreni x2
Me t' pas ty nafak, s' kisha dit me u plak
njeqind vjet me t' pas, qeshtu kam me t' dasht

Nje shikim e jo me shume, fiks ne zemer m' ka qellu
Masi krejt m' ka tranu, mfalni shok se shum pe du
Nga po vjen e nga po shkon, boom po bon me stilin tend
Ah dashnia keq ka prek, e spo muj me fjet

Refreni x5
Me t' pas ty nafak, s' kisha dit me u plak
njeqind vjet me t' pas, qeshtu kam me t' dasht


Vëllezërit Alimusaj - Nafaka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nafaka".
3. Video është e këngës "Nafaka", por nuk këndohet nga Vëllezërit Alimusaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vëllezërit Alimusaj:


Komente 0