Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Kur Një Ditë Shtatori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Kur një ditë shtatori shkove mu largove
Duke u larguar aspak sme shiqove 2x
Ne sytë e mi me la dhembje
Me la dhembje e vaj
Kengen po ta knoj e dashur dhe me lot po të qaj 2x

Refreni2x
Fjalët e mija ndoshta ti nuk i kupton
Ata thonë se zemra ime vetëm ty te don

Unë jam i vetmuar pa askënd ne botë
Sepse pa ty jeta e dashur mu me është e kotë 2x
Me trup e e me shpirt jetoj veç për ty
Ne një botë e ne një zemër jetojm ne te dy2x

refreni


Vellezerit Aliu - Kur Një Ditë Shtatori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Një Ditë Shtatori".
3. Video është e këngës "Kur Një Ditë Shtatori", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0