Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Shkupjane Shkupjane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

refreni2x
Shkupjane shkupjane vasha me e bukur
Me bukurine tënde jetën ma ban te lumtur

2x
Anemban unë botës rreth e qark i shkova
Vashen me te bukur ne shkup e takova

Refreni2x

2x
Kishte thyte e zie vetullat gajtan
Ne shiqim të parë rash ne dashuri

Refreni 2x

2x
Dashurine ma fal Nuk më tha mu jo
Ma zgjati mu doren më tha me dashuro

Refreni 2x


Vellezerit Aliu - Shkupjane Shkupjane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkupjane Shkupjane".
3. Video është e këngës "Shkupjane Shkupjane", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0