Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Prej Dashnis Gjeta Veq Mindilin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prej dashniso, gjeta vec mindilin
vajin tone, oh emiton bylbyli (2x)

ah ah jasha, ah ah
ta cojm naten sonte me sevda (2x)

t'pata thano ty more neser mrama
dalim bashke, kur t'na dalin hana (2x)

ah ah jasha, ah ah
ta cojm naten sonte me sevda (2x)

t'pata thano ty o moj shyret
a do dalin pranvera sivjet (2x)

ah ah jasha, ah ah
ta cojm naten sonte me sevda (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu - Prej Dashnis Gjeta Veq Mindilin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Dashnis Gjeta Veq Mindilin".
3. Video është e këngës "Prej Dashnis Gjeta Veq Mindilin", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0