Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Aliu - Xhejlan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhejlan".
3. Video është e këngës "Xhejlan", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Aliu - Xhejlan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/03/2013

2013-03-27T14:00:04+00:00dikur une kam pas nje vajze
emrin xhejlan e ka pas
kur ajo me tha te du
o sa shpejt me ka harru

(ref 2X)
xhejlan, xhejlan, xhejlan
xhejlan, xhejlan, xhejlan

at kujtohet ty moj vazje
ai takimi yne i pare
s'pari her kurt e takova
se me ty u dashurova

(ref 2x)

sat jem gjalle ti shpirtin falma
se kurt vdes ndac vorrin kallma
kallma vorrin me cibrit
paske qene moj e pa shpirt

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet