Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Teuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

sa lule qe ka pranvera
sa yje qe ka nata
sa dashuri qe kam une
ty do ta dhuroj

(ref 2x)
teuta per ty kendova
teuta, te dashurova
tash do ta fal jeten
mos te behet vone

nder shoqe ty te zgjolla
si enderr e neteve te mia
si uji qe merr deti
me mori dashuria

(ref 2x)

Albumi: Moj e pa shpirt: Shkup 1994


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu - Teuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teuta".
3. Video është e këngës "Teuta", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0