Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Me Ka Zan Belaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Me buzqeshe prej se largu
me thua te du
ti me ban te jem i dehur
rakine pa a provu

[REF. 2x:]
Me ka zan belaja, me ka zan sevdaja
Çka të bëj moj vaz me ty,
mendja don me lan, per o moj zane
i thej gotat nje nga nje

2x
Me beso moj bukuroshe
se n'ty une mendoj
tash une kengen do ta kendoj
se te dashuroj

[REF. 4x:]
Me ka zan belaja, me ka zan sevdaja
Çka të bëj moj vaz me ty,
mendja don me lan, per o moj zane
i thej gotat nje nga nje


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Me Ka Zan Belaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ka Zan Belaja".
3. Video është e këngës "Me Ka Zan Belaja", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0