Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Shahe Mori Shoqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

shahe mori shoqe
dicka met kalxue
dicka met kalxue
na burrat me i n'rrue (2x)

burri yet ma i rie
veshun si zotnie
burri im ma plake
shallvaret boj gjake (2x)

shallvaret boj gjake
xhepat plot dukate
xhepat plot dukate
shpijen kater kate (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Shahe Mori Shoqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shahe Mori Shoqe".
3. Video është e këngës "Shahe Mori Shoqe", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0