Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - I Vujtun Jam Ne Ket Jete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i vujtun jam ne ket jete
sa te rr'noj e te vdes
sevdaja mue m'ka perdeh
o si bylbylat ne pranvere (2x)

bilbii knon ne qavrak
vajzo mos qaj ti me lot
dil gjarprush mos rri ne dhome
degjoje bylbylat sa mire kendojne (2x)

male edhe fusha jeshil
cu bane haram
mjaft durova sa i mal me bore
vajze se la pa te shti ne dore (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - I Vujtun Jam Ne Ket Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vujtun Jam Ne Ket Jete".
3. Video është e këngës "I Vujtun Jam Ne Ket Jete", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0