Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Hajde Te Kendojme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

hajde te kendojme
vallen te vallzojme
hajde hy ne valle
ti moj kosovare (2x)

(ref 2x)
ti kendo dhe luaj
sa me du me thuaj
ti kendo dhe luaj
te dashuroj me thuaj

dot kendohet kenga
deri ne mengjez
ksi nate te harreshme
mos ta harrojme per jete (2x)

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Hajde Te Kendojme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Te Kendojme".
3. Video është e këngës "Hajde Te Kendojme", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0