Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Ne Kujtime Isha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ne kujtime isha,
rrisha tuj mendu
degjova bylbylin
kengen tuj kendu (2x)

ky bylbyl ne deg
kenges po ja thote
kerkoj dashurine
dashurine n'ket bote (2x)

nuk dua premtime
s'du avantura
por dua te verteten
fjalen es te dua (2x)

fjalen se te dua
po ta them nga zemra
sot e gjer ne vdekje
do te ishe e imja (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu - Ne Kujtime Isha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kujtime Isha".
3. Video është e këngës "Ne Kujtime Isha", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0