Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Nga Dera Te Erdha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nga dera te erdha
per met pa nje here
je e bukura vasho
si lulja ne pranvere (2x)

gjithe diten ne kujtime
vec per trupin tend
enderroj syt e tue
vetullat gajtan (2x)

era ka pushu
bilbilat kendojn
hajde pra e dashur
zemrat ti bashkojm (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu - Nga Dera Te Erdha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Dera Te Erdha".
3. Video është e këngës "Nga Dera Te Erdha", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0