Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Aliu - Ra Bylbyli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ra Bylbyli".
3. Video është e këngës "Ra Bylbyli", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Aliu - Ra Bylbyli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/03/2013

2013-03-27T13:55:43+00:00ra bylbyli, hajde prej kafazi
shkoj e ra ne mal, o me bore
une u djegsha hajde ne flak te zjarrit
jo se la pat shtie ne dore (2x)

moj ti cike, ty te raft nje pike
ba rahmet me ket arshik
hajde hajde ti more djalo i ri
ti jep dada syt e zi (2x)

ra bylbyli hajde prej kafazi
shkoj e ra ne mal o me deg
une u djegsha hajde ne flakt e zjarrit
jo se la pat marrun sivjet (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet