Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Ata Sy Si Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

koha mua me kalon
c'me mundon kjo jete
sa shume vuaj dhe vajtoj
dashnroja m'la vet (2x0

(ref 2x)
ata sy une si harroj
gjithmone per jete une i kujtoj
edhe pse ti m'je largu
kurre per jete s'kam met harru

dot kujtohen fjalt e mia
kane met permallu
do ti lutem zoti oh
neve dy me na bashku (2x)

(ref 4x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Ata Sy Si Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy Si Harroj".
3. Video është e këngës "Ata Sy Si Harroj", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0