Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Pa Ty Jeta S'ka Kuptim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kujt t'ja qaj une hallin
kujt t'ja kendoj kengne
mbeta ne vetmi
per mu s'ka dashni

(ref 2x)
pa ty jeta s'ka kuptim
pa ty besa, s'ka shkelqim
pa ty dita z'dot agoj
pa ty zemra z'dot jetoj

une te ruaj si flori
une te dua vetem ty
per tu jeten e jetoj
prap se prap te dashuroj

(ref 4x)

(Puthja e pare, 2003)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Pa Ty Jeta S'ka Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Jeta S'ka Kuptim".
3. Video është e këngës "Pa Ty Jeta S'ka Kuptim", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0