Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Ura E Takimit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

mu ke ura e takimit
nuk e di ti a me pret

fatin tim une se qendisa
ma qendisi ku gurbet [2x]

te gjithe urat i kalova
kalimtaret i kam vet
por pergjigjjen, por pergjigjjen
se kam gjete [2x]

kur me percolle ne gurbet
u betove ne at djep

tash ke ura e takimit
nena nuse te percjell [2x]

te gjithe urat i kalova
kalimtaret i kam vet
por pergjigjjen, por pergjigjjen
se kam gjete [2x]


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu - Ura E Takimit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ura E Takimit".
3. Video është e këngës "Ura E Takimit", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0