Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Nje Lule Me Celi Ne Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

nje lule me celi ne zemer
nje shprese shtohet per mua
nje dore mua me perkdhel
e me thote te dua (2x)

(ref 2x)
sa bukuri ka tash jeta
prej se une ty te pash
ti pushtove zemren time
une shpirtin ta dhash

si nje rreze ti me erdhe
me dhurove shume gezime
sikur djelli qe ngroh boten
ti ngroh boten time

(ref 4x)

(Puthja e pare, 2003)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Nje Lule Me Celi Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lule Me Celi Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Nje Lule Me Celi Ne Zemer", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0