Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Te Stacioni I Trenit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/03/2013

2013-03-27T13:06:46+00:00Te stacioni i trenit 2x
ti mu ma dhe besen
se ku do te kthehesh
me mu do bajsh martesen

A te mashtrun me fjal 2x
a thu vet m'harrove
qe ma ktheve shpinen
e tash u largove

Por sa shkova ne shpi 2x
i thash un nanes time
do ta bi un nuse
nuse prej prishtine

A te mashtrun me fjal 2x
a thu vet m'harrove
qe ma ktheve shpinen
e tash u largove

A te mashtrun me fjal 2x
a thu vet m'harrove
qe ma ktheve shpinen
e tash u largove


Ky tekst u dërgua nga  qipii92
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet