A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vellezrit Aliu & Adelin Pireva - Jetim Jam


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T14:59:39

See Also

Adelina PirevaIt's a long time that we try finding the lyrics to "Jetim Jam" sung by Vellezrit Aliu & Adelin Pireva.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Klodian Duraku - Jetim Jam

Ne ket jet mbeta un jetim kush ma ndan lotin ne sy ni fjal koka e vertet jetimi kurr nuk gzohet njet ne ket jet mbeta un jetim kush ma ndan lotin ne sy ni fjal koka e vertet jetimi kurr nuk gzohet njet.
Ref...
-Jetim jetim un kam mbet zemra smu gzu ne ket jet tash poshova un i shkret tuj qu zemren ma thee...
Jetim uuuu...
Ref...
Tash po shoh qka asht tradhtia tash po ndij qka asht vetmija ni fjal koka e vertet jetimi kurr nuk gzohet njet

Gazmend Rama (Gazi) - Jetim Jam

si un rrita shpirtin tim sikur zjarri qe len hi sdua te tretem po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj sdua te treten po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj(2*)
Jetim jam jetim jam jetim ket emer e kam (2*)

Pse me rrite ti moj nane jam pa ty gjithmon gjith e din se jetim jam qaj per ty qe s`tkam jetimjetim jetim jam zemra po me qan po te qaj e te plas emrin jetim kam
Jetim jam jetim jam jetim une jam pa bab pa nan (4*)

si un rrita shpirtin tim sikur zjarri qe len hi sdua te tretem po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj sdua te tretem po te jetoj te kem gzim e te mos vajtoj (2*)
jetim jam jetim jam jetim ket emer e kam (2*)

Pse me rrite ti moj nane jam pa ty gjithmon gjith e din se jetim jam qaj per ty qe s`tkam jetimjetim jetim jam zemra po me qan po te qaj po te plas emrin jetim kam
Jetim jam jetim jam jetim une jam pa bab pa nan (4*)

si un rrita shpirtin tim sikur zjarri qe len hi sdu te tretem po te jetoj te kem gzim te mos vajtoj

Adelina Jashari - Jetim Jam

jetim jam, jetim jam po çaj si çan thmia, e vetem si gjynah
me shoqron vetmia, jetim jam, jetim jam e vetmuar jam hallin
sma din askush se qfare gjendje kam me kaplon mu vetmia deri ne mendime vaji mu mshoqnon, sikur me qen hije,
me kur'an mundohem ta hjek ket merzi, zot ma zbut zemren
ma jep nje knaqsi,
po kendoj oj moter un per gjendjen time te lus mos tme harrosh se ke nje jetime
ban dua per mua se shum kam
nevoj, tash sevrap pom qon e syt me lotojn , pershendeten kto vargje te me kujtojn mua
te me ben dua se ket shum e dua , qdo dit e qdo nat , ndihmen po e pres allahu im pergjigjet robreshes se vet
i lutem allahut lutjet mi prano e aj i pergjigjet ne ket nuk dyshoj
tash jam e bindur dhe jam e udhzuar falemderit o allah
qam ke meshiru
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019