Audio

Vellezerit Aliu - Buzët Tua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1997

1997-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Buzët Tua"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzët Tua" kënduar nga Vellezerit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Naser Beqiri, Labinot Beqiri & Anita. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Anita
Buzt e tua um kan premtu se me kishe vetum nje
prej se shkove ti i dashur mu me le te shkret

Naseri
buzt e tua um kan premtu se me kishe vetum nje
prej kur shkove ti e dashur mu me le te shkret

Anita
ti nuk me kupton i dashur arsyen pse un jetoj un jetoj per nazet tua e dashurin ton


Naseri
ti nuk e kupton e dashur arsyen pse un jetoj 'un jetoj per nazet tua e dashurin ton'

Anita
dikur me thojshe se te dua jo skam tjeter ne ket bot 'tash ti morre rrugen tjeter zdua te jetoj kot

Naseri
dikur me thojshe se te dua jo skam tjeter ne ket bot 'tash ti morre rrugen tjeter zdua te jetoj kotMë Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:

Më Shumë...