Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Ishalla Nuk Te Kom Hak  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ylber Aliu

17/03/2016

2016-03-17T14:37:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishalla Nuk Te Kom Hak" kënduar nga Vellezerit Aliu & Ylber Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Aliu & Ylber Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet