Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Bardheci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vellezerit Bardheci është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2016, Vellezerit Bardheci publikojnë albumin "Flake E Lirise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentFlake E Lirise (2016)

I Madhi Zot Te Qofshim Fale


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Grupi Folklorik Batllava

Grupi Llapusha

Grupi Dumoshi

Vllezrit Lamallari

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Hajvalia

Vëllezërit Plakiqi

Rapsodet E Hasit

Tags: Vellezerit Bardheci, Vllezerit Bardheci, Vllezrit Bradheci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet