Audio

Vellezerit Curri & Laver Bariu - Zbresin Nga Leusa Tabore, Tabore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2017

2017-03-19T13:50:55

Më Shumë Nga

Laver Bariu

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Nga Jugu Vol.2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zbresin Nga Leusa Tabore, Tabore" kënduar nga Vellezerit Curri & Laver Bariu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Curri & Laver Bariu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Curri: