A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dito e Yli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Dito e Yli është një duo artistësh e njohur. Më datë 16 Dhjetor 2014, Dito & Yli Mziu publikojnë videoklipin "Nen Kontroll". Më datë 24 Dhjetor 2017, Dito & Yli Mziu publikojnë videoklipin "Një Fjalë". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 22 Prill 2019, Dito & Yli publikojnë videoklipin "Mos Ma Prish". Më datë 12 Maj 2019, Dito & Yli publikojnë videoklipin "Bonita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luli Dhe Besi

Tori E Andi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Vio Dhe Darda

Odin Dhe Anon

Agon Dhe Bujar

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Marina Dhe Fabi

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj


Tags: Dito, Yli, Vellezerit Dito, Yli Mziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019