Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Gashi & Gazi - Ugurolla Pajazit O Djalë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Gazmend Rama (Gazi)

09/11/2012

2012-11-09T12:06:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ugurolla Pajazit O Djalë" kënduar nga Vellezerit Gashi & Gazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Gashi & Gazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet