Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Gashi - Tash Ka Nis Me Dal Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Tash ka nisë me dalë pranvera
Lule t'bukra po i vjen era x 2

Fushë e male plot gjelbërim
N'zemer kam un një kujtim x 2

E kujtoj ni dashuri
Që e kem pasë ne të dy x 2

I kujtoj ato fjalët e tua
Që më tha sa shumë te dua x 2

Pse moj vashë ti kështu veprove
Edhe zemrën e largove

Pse moj vash ti kshtu veprove
Edhe besën e harrove

Lujte fjalën lujte besën
Me kand do ta kalon jetën x 2


Ky tekst u dërgua nga Xheki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Gashi - Tash Ka Nis Me Dal Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Ka Nis Me Dal Pranvera".
3. Video është e këngës "Tash Ka Nis Me Dal Pranvera", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:


Komente 0