Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Gojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vellezerit Gojani është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 10 Dhjetor 2013, Vëllezerit Paloka & Vellezerit Gojani publikojnë videoklipin "Bese E Nder Kol Maçi I Hotit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentBurrat E Kombit

Me Ju Krenohet Kombi


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Duraku

Bijte E Bajram Bajes

Vellezerit Morina

Rapsodet E Hasit

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Zogaj

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Folklorik Batllava

Tags: Vellezerit Gojani, Martin Gojani, Mark Gojani, Vllezerit Gojani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet