Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Pse Je Idhnu Ti Me Mue (Feat. Shyhrete Behluli & Remzije Osmani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

pse je idhnu ti me mue
o moj vetull holle
2x
kush te foli keq per mue
qe spom flet me goje of aman

2x
pse mje idhnu ti me mue
o moj pellumbeshe
kush te foli keq per mue
qe spo don mem kesh of aman

2x
zemra ime prush po digjet
me ma than ni fjale
ma dhuro ni lule tbukur
deri sa tjem gjall of aman

2x
kur mi qojshe letrat djalo
shnosh e mire qe jam
kqyre djalo gjej noj tjeter
se per ty nuk jam of aman


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Pse Je Idhnu Ti Me Mue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Je Idhnu Ti Me Mue".
3. Video është e këngës "Pse Je Idhnu Ti Me Mue", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0