Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Cuni I Vogel (Feat. Shyhrete Behluli & Remzije Osmani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

cuni vogel ai po shkon ne mejtepe
o zemra arshikut hajde po i pelcete ai

o moj molle o mori flori ije
o te kam dashte haj si syte e mie ai

dy tri dite o para shengjergjit e
o na vijne cunat hajde prej ushtrise o ai

dy tri dite o para bajramit
kthehen cunat hajde prej gurbetit ai


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Vellezerit Krasniqi - Cuni I Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cuni I Vogel".
3. Video është e këngës "Cuni I Vogel", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0