Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Kaqurrellat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2 here

ti moj je e bukur fluturon si flutur mos mi nguc qunat moj goce e bukur e bukur

refreni 2 here

kaqurelat per mbi ball ta kan pshtu moj bukurin se me naze kur vallezon ma djeg zemeren si qiri

2 here

ti moj je belhan e kuqe si moll
mos mi nguc moj qunat moj goce me mindil ne dore

2 here

kaqurelat per mbi ball ta kan pshtu moj bukurin se me naze kur vallezon ma djeg zemeren si qiri


Ky tekst u dërgua nga Lorik Aka Liki

Vellezerit Krasniqi - Kaqurrellat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaqurrellat".
3. Video është e këngës "Kaqurrellat", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0