Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Kur Te Behesh Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti kur t'bahesh nuse cuco
Bonu pak me men e
Bonu pak me men e

Punet e sabahit nuse
Merri krejt me ren e
Merri krejt me ren e

Punet e sabahit cuco
Merri krejt me ren e o
Merri krejt me ren e x2

Kur te thot ty aga baba
Çu bona ni kafe
E çu bona ni kafe

Mos i thuj ti aga babes
Çka jan ato llafe
Çka jan ato llafe

Mos i thuj ti aga babes
Çka jan ato llafe o
Çka jan ato llafe x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Kur Te Behesh Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Behesh Nuse".
3. Video është e këngës "Kur Te Behesh Nuse", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0