Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Ne Takimin Ton Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne takimin ton te fundit
Do t'ket lot do t'ket lot x2

E pas ndarjes si do t'jet
E din veç Aj Zot x2

Ref...x2
Dy numrat e telefonit
Kan me mbet kujtes
Do t'ket val s'do t'ket fjal
Do t'ket mall por s'do t'ket shpres

Do t'ket val s'do t'ket fjal
Do t'ket mall e s'do t'ket shpres

Ne takimin ton te fundit
Ndarja zemrat ka me i vra x2

Veç nji Zot ne boten tjeter
Zemrat bashk ka me na i ba x2

Ref...x2
Dy numrat e telefonit
Kan me mbet kujtes
Do t'ket val s'do t'ket fjal
Do t'ket mall por s'do t'ket shpres

Do t'ket val s'do t'ket fjal
Do t'ket mall e s'do t'ket shpres

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Ne Takimin Ton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Takimin Ton".
3. Video është e këngës "Ne Takimin Ton", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0