Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Po Na Bin Tupanat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po bien tupanat
Edhe po kendojm
Luni ju o motra
Vllaun pe martojm x2

Vllaun pe martojn o
S'paska ma shyhret
Luni daj e axhallar
Per nipin e vet x2

Po na bjen tupani
Nusja po na vjen
Na u gezue nana
Per djalin e vet x2

Lum baba po ban e
E po rreh shuplak
Lumet na lumet na
Çfar nuse kem marr x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Po Na Bin Tupanat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Bin Tupanat".
3. Video është e këngës "Po Na Bin Tupanat", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0