Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Qoje Kryt Moj Nusja Jon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Çoje kryt o sa ma lart
Moj nusja jon x2

Se kan ardh shoqet me t'pa
Moj nusja jon x2

Vet me veti bisedojm
Moj nusja jon x2

Venjaua veshin çka po t'thon
Moj nusja jon x2

Nuk te shajn po te livdojn
Moj nusja jon x2

Baba e nana te kan ardh
Moj nusja jon x2

Marshalla per ty po bojn
Moj nusja jon x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Qoje Kryt Moj Nusja Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qoje Kryt Moj Nusja Jon".
3. Video është e këngës "Qoje Kryt Moj Nusja Jon", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0