Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Qou Moj Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Çou moj nuse dit te dera
Se po te shkep dhandrri sheqera x2

Çou moj nuse pash syt e ballit
T'kemi marr per hater t'djalit x2

Çou moj Liri faqekuqe
Nuk je vajz moj tash je nuse x2

Hajde hajde mashalla
Bashk me dhandrrin krah per kra x2

Çou moj nuse ngre duvakun
Djalit ton hiçja merakun
Boni te gjith mashalla
Nuse t'bukur kem marr na

Kjo martes me fat ju qoft
Çifti i ri u trashegoft x2

...

Kenget e vallja mos t'pushojn
Gezim te madh kem ne shpin ton x2

Kjo martes me fat ju qoft
Çifti i ri u trashegoft x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber





Vellezerit Krasniqi - Qou Moj Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qou Moj Nuse".
3. Video është e këngës "Qou Moj Nuse", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0