Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Treqind Vetë Po I Çet Vapori Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O 300 vete po i çet o vapori
Po i çet more ma zi se korbi
Ku i ka çadrat more Mic Sokoli
Ku i ka çadrat edhe ku i ka te paret e

O me ka çu mbreti
Hajde me ja çart o me ja çart e
O bre me ka çu mbreti o Mic Sokoli
E ma vesh mor jelekun hyp o ne tel e

Po kuvenden o me mbretin o aman babe
Pa bre bir dertin o prej matane
O pashave asqerin ua ka pre
Edhe Smajl o Hysenin o Smajl o Hyseni

Besa hup o e tret e fort e lypke
O baba i vete o po i shperngulet?
S'po mundet me gjete po i thone shoket e
Babe me bo gajret e o qysh bre shoke

E more djal o ne voter
Haj more s'em o ka mbet more hej


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Vellezerit Krasniqi - Treqind Vetë Po I Çet Vapori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Treqind Vetë Po I Çet Vapori".
3. Video është e këngës "Treqind Vetë Po I Çet Vapori", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0