Vellezerit Kukli
Vellezerit Kukli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Vellezerit Kukli është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 22 Qershor 2015, Aldor Kukli & Denis Kukli publikojnë videoklipin "Syzeza". Më datë 18 Janar 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Ta Hodha Sevdane". Më datë 28 Prill 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Vajze Nuri". Më datë 8 Gusht 2016, Vellezerit Kukli & Sazet E Frengoves publikojnë videoklipin "Ky Fustani Jot". Më datë 8 Nëntor 2016, Vellezerit Kukli publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor 2016". Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2