Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Kukli - O Vellai Mbare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2017

2017-10-03T12:32:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Vellai Mbare" kënduar nga Vellezerit Kukli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Kukli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet