Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Kukli - Mikpritja Sulovare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

16/12/2019

2019-12-16T15:09:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mikpritja Sulovare" kënduar nga Vellezerit Kukli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Kukli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet