Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Lleshi - Kënga E Zefit Të Vogël  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/08/2013

2013-08-03T07:58:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënga E Zefit Të Vogël" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet