Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Lleshi - Kandidati

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kandidati".
3. Video është e këngës "Kandidati", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Lleshi - Kandidati  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ah Pleqni"

Komente

Asnjë Koment

01/10/2012

2012-10-01T21:18:57+00:00SA HER VIJN VOTAT NE DERE
ME PREMTIME SI PER HER
KANDIDAT ESHTE PER KRYETAR
AJ QE ISHTE VJET ME PARE

PA PIK TURPI E MER FJALEN
PRAP MENDON SE DO HAM JALEN
EDHE I HER MA DHAFSHI VOTEN
DO NXJERR VIZ ME SHETIT BOTEN
DO TA SHIHNI KUSH JAM UN
DO JA U SHTROJ ASFALT GJITHKUN
JU BAJ BE PER SHPIRT TE GJYSHES
DO SJELL QUMSHT PREJ DALLENDYSHES

BUKUROSH TI CKA PO FLET
KRYTAR ISHE TASH TRE VJET
PA NA THUJ CKA TZEZEN BANE
VEC TRE KAT BANE VILEN TANE

NE BREGDET TJETREN E NIS
SHTROVE RRUGEN PARA SHPIS
NI LOKAL BONE PER BRI
BLEVE BENZ ME POROSI
BANE BANE CFAR NUK BANE
JO PER NE PER VETEN TANE

E TASH VJEN E NA CET FALLEEE
TU NXJERR FJAL SI PAPAGALLEE

NIGJO MIR TI MOR BABUSH
STI HAN MA KTO RRENA KUSH
E LAN RRUG TAN GROPA GROPA
MOS ME PA SI KALON LOPA
JAN BLLOKUE KREJT KANALET
PARA SHPIS NA KAN DAL HALET
SKEMI DRITA ME NDEZ DUSHIN
NUK KEM UJ AS ME LA RRUSHIN

ME FOL SHKURT E MOS TA ZGJATIM
MOS TA SHOHIM MO SURRATIN
E KEM BO KET RRAL HESAPIN
KE ME MARR NDER TRE MA TGJATIN.


Ky tekst u dërgua nga ADRIAN RRAHMANI
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet