Audio

Vellezrit Lleshi - Kohe E Prapte


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/10/2012

2012-10-31T19:46:42


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kohe E Prapte" kënduar nga Vellezrit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezrit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...