A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Vellezrit Lleshi - Kulle E Moqme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/10/2012

2012-10-31T19:45:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kulle E Moqme" kënduar nga Vellezrit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezrit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...