Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Lleshi - Preng Curri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Preng Curri".
3. Video është e këngës "Preng Curri", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Lleshi - Preng Curri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ah Pleqni"

Komente

Asnjë Koment

01/10/2012

2012-10-01T21:45:13+00:00heeee cpo be bvesin kto hisana o na kish mirdita be djem asgana
kish mirdita bre djem asgana
ky a preng curri ma trim o se zana
ky preng curri ma trim o se zana kurr sa lidh jo se ka lidh nana
kurr sa lidh jo se ka lidh nana sot po lidh kjo nemzja ne pranga
eeee fort po lidh trimin po shterngone
rrugt e largta o po i kallxone
rrugt e largta o hajd me deke
ma denojn o me 100 ej vjete
ma denojn o me 100 ej vjete
mos me u kthye trimi o ma perjete
paska njell o qaj bab i vet
e te rrokma ne zemer o me 100 o fisheke
o rrokma ne zemer me 100 o fisheke
e i kan zan prit o ne qosh arrete
mi ka zan prit o ne qosh arrete
fjalt svonoj. e pushka kercet ee
eee fjalt svonoj. e pushka kercete
na i ka vra o nja 7 a 8 e
kur na i bani plot nja 100 vete
ather vin kto hapsit e shkrete
e kur po vin kto hapsit e shkrete
te tan tlodhun o kokan qene
na i liroj o nja 80 vet
e pshtoj baba djalin e vete
kur ma pshtoj baba djalin e vete
kish shkue fjala ne higjymete


Ky tekst u dërgua nga roni boci lezhjan0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet