Audio

Vellezerit Lleshi - Bashkon Shqipja Krahit E Saj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2014

2014-01-13T10:32:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashkon Shqipja Krahit E Saj" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...