Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Lleshi - S'te Pyet Kush Çfare Ke Qene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Pyet Kush Çfare Ke Qene".
3. Video është e këngës "S'te Pyet Kush Çfare Ke Qene", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Lleshi - S'te Pyet Kush Çfare Ke Qene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/12/2010

2010-12-05T21:17:04+00:00E ka vendos nje shkrimtar
Krijimtarine ta nderprese
Me tekste kengesh
Do te dale tani ne treg

Harxhoi vlera,mund dhe vite
Mbushi raftet plot me libra
Por nje dite falimentoi
Askush librat s’ja lexoi

Shume vone shkrimet filloi
Nje autor kengesh informal
Shkrimtarin e madh sfidoi
U pasurua e mori fame

Kenga e tij mori dhene
Ne shume mendje zuri mend
Me plot ritem ne cdo makine
Ne çdo dasem valles I prine

Shume kohe ai nuk harxhoi
Me fjale te zgjedhura mendjet trazoi
Po I shkon mbare I vogli biznes
Per çdo dite fabrikon nje tekst

Ju pershtat ekonomise se tregut
Balancoi kerkese oferten
I kendoi gjitheçfarelloj
Edhe vrasesin e beri hero

Si gomari qe refuzoi jonxhen
La romanin filloi kengen
Duhet me ju pershtat ambientit
Sipas vendit behet kuvendi

Rri shkrimtari para autorthit
Si pacienti para doktorit
E ndihmoi ne tregun e ri
Ne shume fusha I la zone te lire

Kur shkrimtari e mori kthesen
Po mendon te zgjeroj biznesin
Me mire tani sa nuk eshte vone
S’te pyet kush çfare ke qene.


Ky tekst u dërgua nga Mazllum Daci,tirane
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet