Audio

Vellezerit Lleshi - Mos U Tall Me Katundarin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2016

2016-08-16T07:26:54

Këngë e albumit:

"Kenga Jone"
Baca lok ka zbrit nga mali
se ushtar i ka shku djali
Ne Tiran ne trotuar
i ka fol nje qytetar

I ka fol ky baces lok
pse s'peshohesh mor malok
per 1 lek mos u kurse
per me dit sa kile je eeeeee

ka hyp baca ne peshore
lun shigjeta si gaforre
Lart e posht po lun shigjeta
dhe ndalon te katerdhjeta

Matu mir shihe kandarin
mos u tall me katundarin
40 kile m'peshon dhia dhe 1 qen qe kam te shpia aaaaaa

Baca lok s'boni me llafe
paska shku me pi ni kafe
cka me honger allahile
ka ble rrush nja 4 kile

Dhe pasi e henger rrushin
u kthy prap takoi pashusin
po tani a kam shtu pesh
40 kile tho dhe qesh
heu bre burr baca vigati
don me u tall me mu lugati
tkan lon syt or lum peshusi iiiii
4 kile mpeshon vec rrushiiii


Ky tekst u dërgua nga RiFlo
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...